KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10851099
nr 1085 1099
Träsnitt
Oidentifierad konstnär, Signerad, 29/30, Karlberg, 37x46
måndag 23 januari 2017
kl 20:28:36
23 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm